Vacature Montessorischool Weert

26 januari 2021
In verband met de vervanging van 2 zwangerschapsverloven zijn wij met ingang van 2 maart 2021 tot de zomervakantie op zoek naar een leerkracht onderbouw voor 26 uur en met ingang van 21 maart leerkracht onderbouw voor 14 uur.
Wat verwachten we van jou:
  • je hebt affiniteit met montessorionderwijs;
  • je bent volledig bevoegd;
  • je bent enthousiast, flexibel, inspirerend, creatief;
  • je bent een teamplayer.

Wij bieden jou:
  • een open, prettige werksfeer en een enthousiast en collegiaal team;
  • een stabiele werkomgeving;
  • een moderne montessorischool die streeft naar kwaliteitsonderwijs waar kinderen het middelpunt zijn;
  • een vervangingsdienstverband voor 26 uur met eventueel een uitbreiding van 14 uur per 21 maart;
  • Het betreft een vervanging in de onderbouw, mocht de kennis en ervaring in een andere bouw liggen is het ook zeker mogelijk om te reageren.

Wie zijn wij?
Montessorischool Weert is één van de vier scholen van de stichting voor Montessori-onderwijs Zuidoost Nederland. Op dit moment bezoeken ongeveer 300 leerlingen de school, verdeeld over onder-, midden- en bovenbouwgroepen. Er wordt gewerkt volgens de principes van Maria Montessori en ons onderwijs is voortdurend in ontwikkeling door nieuwe didactische, pedagogische en maatschappelijke inzichten. We zijn trots op onze school!
Wij werken in Weert nauw samen met Korein Opvangorganisatie.

Geïnteresseerd?
Stuur dan je sollicitatiebrief, voorzien van je CV, per mail vóór 9 februari naar:
Benoemingscommissie stichting MOZON info@mozon.nl

Voor meer informatie over de vacature én over onze school kun je contact opnemen met Danielle Teunissen, directeur Montessorischool Weert en/of op de websites www.montessorischoolweert.nl en www.mozon.nl

Sollicitatiegesprekken vinden in overleg plaats.


Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.
 

Facebook

Stichting voor Montessori-onderwijs
Zuidoost Nederland
Noordkade 2f
6003 ND Weert
(0495) 547998
info@mozon.nl