Vacature Montessorischool Venray

17 januari 2020
Montessorischool Venray is met ingang van 1 maart 2020 op zoek naar een Leerkracht Middenbouw / Bovenbouw (wtf 0,8, 32 uur).

Wat verwachten we van jou:
- je hebt affiniteit met montessorionderwijs;
- je bent volledig bevoegd;
- je bent enthousiast, flexibel, inspirerend, creatief;
- je bent een teamplayer;
- je bent bereid het montessoridiploma te behalen (óf hebt deze reeds in het bezit).

Wij bieden jou:
- een open, prettige werksfeer en een enthousiast en collegiaal team;
- een stabiele werkomgeving, sinds 2019 in een nieuw gebouw;
- een moderne, groeiende montessorischool die streeft naar kwaliteitsonderwijs waar kinderen het middelpunt zijn.
- afhankelijk van de geschikte kandidaat zal het een functie zijn voor de middenbouw (groep 3,4,5) of de bovenbouw (groep 6,7,8).
- een benoeming voor vier dagen.

Wie zijn wij?
Montessorischool Venray is de nieuwste van de vier scholen van de stichting voor Montessori-onderwijs Zuidoost Nederland. Op dit moment bezoeken ruim 170 leerlingen de school, verdeeld over onder-, midden- en bovenbouwgroepen. Er wordt gewerkt volgens de principes van Maria Montessori en ons onderwijs is voortdurend in ontwikkeling door nieuwe didactische, pedagogische en maatschappelijke inzichten. We zijn trots op onze school!
Wij werken in Venray nauw samen met Korein Kinderplein Boterbloem.

Geïnteresseerd?
Stuur dan je sollicitatiebrief, voorzien van je CV, per mail vóór 26 januari naar:
Benoemingscommissie stichting MOZON
info@mozon.nl

Voor meer informatie over de vacature én over onze school kun je contact opnemen met Petra Janssen, directeur Montessorischool Venray en/of op de websites www.montessorischoolvenray.nl en www.mozon.nl

Sollicitatiegesprekken vinden plaats op 28 of 29 januari a.s. Proeflessen kunnen een onderdeel van de sollicitatieprocedure zijn en zullen dan samen met het sollicitatiegesprek gepland worden. We zouden graag vóór 1 februari de procedure willen afronden.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Facebook

Stichting voor Montessori-onderwijs
Zuidoost Nederland
Noordkade 2f
6003 ND Weert
(0495) 547998
info@mozon.nl